top of page

KURUMSAL

Hakkımızda

Tarihçe

Vizyon

Misyon

Business%25252520Meeting%25252520of%2525

Maygold Otomotiv Anonim Şirketi ve farklı sektörde hizmet veren diğer şirketleri ile birlikte 1992 yılından bu yana ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Grup şirketler otomotiv, akaryakıt, sigorta sektörlerinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Maygold Otomotiv, ticaret odasına kayıt yılı 1998'den bu yana ticari işlerini yürüttüğü her alanda operasyonelliği, kurumsallığı ve üst düzey hizmet anlayışı ile saygın bir şirket olarak tanınmaktadır. Ulusal ve uluslararası alanda birçok holding, üst düzey özel tüzel kişileri ve kamu tüzel kişileri ile ticari birlikteliğe ve geçmişe sahiptir. Türkiye'nin her bölgesinde ve ilinde müşterilerine otomotiv sektöründe hizmet vermektedir.

Ticari örf, adet, etik, ahlak ve dürüstlük kurallarının ticari işlerinde öncelik olarak sürdürmeyi misyon edinmiştir. Müşterilerine ve iş ortaklarına verimli, özverili, dürüst bir ilişki kurularak, karşılıklı güvenin ve kaliteli hizmet anlayışının devam ettiği ile uzun yıllar birliktelikler kurarak, sektöründe öncü şekilde büyümeyi hedeflemektedir. 

Hakkımızda
Mesaj

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Ayhan Yazkan

Yön. Krl. Başkanı

closeup-of-lawyer-or-executive-signing-a

Hayatı öğrenmeye, öğretmeye ve birbirinden değerli fikirleri ve sesleri her zaman duymaya çalıştım. Çocukluğumda, çalışmaya başladığım çok erken yaşlarımda ve İstanbul'a yerleşene kadar, Türkiye'nin çeşitli illerinde, ilçelerinde ve kazalarında bulundum. Birçok yeni insan tanıdım, birçok yeni insanın hayatına dokunma fırsatı yakaladım. Şartlar her zaman dün kadar belirli, yarın kadar belirsiz oldu. Ancak her zaman ve her şartta tüm gücümle vatana, insanlarımıza, çalışanlarımıza, toplumumuza ve ülkemize hizmet eden dürüst bir vatandaş, ticari kimlik ve geçmiş bırakmaya gayret ettim.

Tüm şirketlerimiz ve çalışanlarımızla, şirket kültürümüzü ve hizmet anlayışımızı Türkiye'nin her bir noktasındaki vatandaşımıza eşit koşullarda ulaştırmayı hedefliyor, ancak birlikte kazanılan ve başarılan bir geleceğin varlığına inanıyoruz.

Saygı ve hürmetlerimle,

AYHAN YAZKAN

Yönetim Kurulu Başkanı

imza
bottom of page